MÖBLER / Bord / Bord 9614052
*
nr 961 4052
Bord
Design Yngvar Sandström, längd: 63 D, 46, höjd: 52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:24:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 17:18:21
1
100 kr
6/5 20:06:06
2
400 kr
6/5 20:28:52
3
500 kr
8/5 12:35:12
4
600 kr
11/5 18:09:02
5
700 kr
11/5 20:19:28
6
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord yngvar sandström
-
8127 Ã…rsur
på träsockel. Höjd: 33 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:37
-
8027 Blomsterbord
vitmålat. Bredd: 69 cm, djup: 37 cm, höjd: 75 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:01
-
8179 Bord
1800-tal. Bredd: 91 cm, djup: 55 cm, höjd: 66 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:57
-
1010 Bord
Eero Sarinen för Knoll International, samt märkt N..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
27 maj kl 18:55
-
8186 Bord
med låda, 1800-tal. Bredd: 60 cm, djup: 36 cm, höj..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:11
-
8007 Bordsfotogenla..
höjd: 56 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:27
*
Bord
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4052
Bord
Design Yngvar Sandström, längd: 63 D, 46, höjd: 52 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 17:18:21 | 1 | 100 kr |
6/5 20:06:06 | 2 | 400 kr |
6/5 20:28:52 | 3 | 500 kr |
8/5 12:35:12 | 4 | 600 kr |
11/5 18:09:02 | 5 | 700 kr |
11/5 20:19:28 | 6 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord yngvar sandström
-
8127 Ã…rsur
på träsockel. Höjd: 33 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:37 -
8027 Blomsterbord
vitmålat. Bredd: 69 cm, djup: 37 cm, höjd: 75 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:01 -
8179 Bord
1800-tal. Bredd: 91 cm, djup: 55 cm, höjd: 66 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:57
-
1010 Bord
Eero Sarinen för Knoll International, samt märkt N..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
27 maj kl 18:55 -
8186 Bord
med låda, 1800-tal. Bredd: 60 cm, djup: 36 cm, höj..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:11 -
8007 Bordsfotogenla..
höjd: 56 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:27